У ТНЕУ стартував курс професійної перепідготовки військовослужбовців або членів їх сімей

Вчора, 28 лютого 2018 року, у Тернопільському національному економічному університеті (ТНЕУ) стартував навчальний курс щодо підприємництва для перепідготовки військовослужбовців або членів їх сімей. Навчання проходить у межах проекту “Україна – Норвегія”.

Приєднатися до програми можуть звільнені в запас військовослужбовці, учасники АТО та члени їх сімей. За три роки роботи проекту на базі ТНЕУ, це вже восьмий набір слухачів на курс професійної перепідготовки. Попередньо виш організовував навчання за спеціальністю “Облік і аудит у сфері послуг”. Наразі проходити курс за програмою “Підприємництво” будуть 32 учасники.

Під час курсу вони дізнаються про те, як розпочати власну справу, а також що саме потрібно робити для її розвитку. Проводити заняття будуть викладачі ТНЕУ, підприємці та зарубіжні науковці.

«Реалізація проекту спрямована на перекваліфікацію військових та надання їм можливості здобути новий фах, розпочати власну справу. За період навчання вони можуть реалізувати себе, а також вдосконалити професійні навички. Зараз для слухачів курсу пропонуються дисципліни з підприємництва. Ми уважно обираємо напрями підготовки, адже вони мають бути актуальними і затребуваними на ринку праці», – зауважив під час відкриття курсів ректор ТНЕУ Андрій Крисоватий.

Довідково. Проект “Україна – Норвегія” реалізується за сприянням Міжнародного фонду соціальної адаптації, Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії та міжнародного альянсу університетів, до якого входять норвезький університет Норд та 12 українських ЗВО. ТНЕУ приєднався до участі у проекті у 2014 році.