Конкурс проєктів з підтримки ветеранів АТО/ООС

Оголошено конкурс проєктів з підтримки ветеранів АТО/ООС від Програми реінтеграції ветеранів IREX! IREX in Ukraine
Дедлайн подачі заявок до 10 серпня 2021.
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ГРАНТ
Цей Запит на Пропозиції шукає заявників серед місцевих організацій для здійснення заходів, спрямованих на підтримку ветеранів. Загальною метою цієї діяльності є розширення доступу до професійних можливостей та психосоціальної підтримки для ветеранів ООС/ATO, включаючи ветеранів, які проживають як у багатонаселених містах, так і у сільській місцевості, як чоловіків, так і жінок різного віку, осіб з інвалідністю.
ЦІЛЬ ФІНАНСУВАННЯ І РЕЗУЛЬТАТИ
✓ надати підтримку у працевлаштуванні та професійному навчанні ветеранам, у тому числі найбільш вразливим групам ветеранів
✓ забезпечити розширення доступу ветеранів до спроможних і чуйних психосоціальних послуг.
ГРАФІК ВПРОВАДЖЕННЯ ТА БЮДЖЕТ ГРАНТУ
Організації можуть подати заявку на фінансування в розмірі мінімум 25 000 доларів США та максимум 75 000 доларів на підтримку своїх проєктів.
Очікувана тривалість підтримки IREX та період виконання: вересень 2021 р. – 11 січня 2022 р. Графік впровадження може змінюватися залежно від потреб Програми та наявності фінансування.
Як подати пропозицію?
Крок 1: Уважно ознайомтеся з Запитом на Пропозиції за посиланням. https://drive.google.com/…/1BoguJaSTyy_gxO4vGEYLxgh1N…
Крок 2: скачайте пакет шаблонів для заповнення за посиланням https://drive.google.com/…/15ZROckYPGO9mfhS3yAzsWHtd7L7…
Крок 3: Заповніть та завантажте пакет документів у електронну форму за посиланням https://irexorg.formstack.com/…/rfa_for_irex_veteran… (українською мовою) до 10 серпня 2021 23:59 (UTC+2, по Києву).