Делегація ТНЕУ у Латвії

Технологічна Академія Резекне

З 18 по 21 травня у Технологічній Академії Резекне (Латвія) перебувла делегація ТНЕУ у складі доцента Гумовської І.М., доцента Квасовського О.Р., директора ННЦІТ Романця І.Є., доцента Ященко Е.М., в рамках Латвійсько-Українського проекту  Latvia-Ukraine Cooperation Program Project “Gender aspects of digital readiness and development of human capital in region” Project Nr.LV-UA/2018/3.

Також делегація із ТНЕУ прийняла участь у симпозіумі/літній школі Transformative Digital Learning. В ході зустрічі із колегами із Латвії було обговорено ряд питань. Питання координації спільних досліджень та обговорення перспектив їхнього впровадження, в апробації проміжних результатів і узгодженні подальших кроків з виконання проекту на першому і другому етапах, обговоренні перспектив подальшої співпраці на інших проектах.

Науковцями ТНЕУ була представлення доповідь на тему «The influence of gender on digital communication style».

Українська делегації зустрілася із ректором Технологічної Академії Резекне доктором економічних наук, професором Іветою Мієтуле. Були обговорені питання візиту делегації Академії до ТНЕУ.

Також плідною були зустрічі із директором дослідницького інституту регіональних студій Технологічної Академії Резекне професором Велтою Любкіною, деканом факультету освіти, мов та дизайну, професором Янісом Дзвервініксом.

Для делегації ТНЕУ була проведена екскурсія Академією, ознайомлено із роботою лабораторій та інших навчально-наукових підрозділів Академії.