Візит Ольги Ярмоленко

28 березня представник NORD Університету Ольга Ермоленко (Olga Iermolenko)відвідала місто Тернопіль.
Метою візиту є проведення моніторингу проекту «Україна-Норвегія» за 6 семестрів (2015 – 2017 роки). Директором Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій Оксаною Десятнюк було організовано зустріч з викладачами проекту, психологом, працюючим з учасниками, представниками громадської організації, яка супроводжує проект у регіоні.

Зустріч була активною та змістовною. Присутні поділилися досвідом, щодо роботи з групами учасників під час різних семестрів, перспективами розвитку проекту в регіоні. На зустрічі випускників були присутні 77 випускників, які прийняли участь в анонімному анкетуванні, після чого захід перейшов у формат дружнього спілкування між випускниками, викладачами, представниками ГО, МФСА та NORD Університету. Окремо було проведено відкриту фокус-групу з чотирма випускниками для більш глибокого аналізу якості проекту та вивчення можливих шляхів його вдосконалення. 


Ми щиро дякуємо випускникам проекту з усіх міст, де проходить моніторинг (15 міст України, в 13 з яких моніторингову роботу вже проведено) за те, що знайшли час, прийшли та щиро поділилися своїми враженнями та думками. Це дуже важливо для проекту, оскільки саме ваші відгуки допомагають вдосконалити проект, покращити його якість.