Відкриття осіннього семестру проєкту «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» (NUPASS) в м. Бережани.

19 вересня 2021 року відбулося відкриття осіннього семестру проєкту «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» (NUPASS) в м. Бережани.
Військовослужбовці, учасники АТО та члени їхніх сімей матимуть нагоду протягом трьох місяців навчатися за спеціальністю «Підприємництво у сфері послуг», здобувати нові знання та досвід, знайти однодумців і реалізувати себе в умовах викликів сьогодення.
Зі словами вітання виступили: проректор ЗУНУ Оксана Десятнюк, голова Саранчуківська сільська територіальна громада Володимир Петровський, голова
ГО”Освітні та соціальні інновації” Роман Кулик .Вони побажали усім учасникам цікавого навчання, впевненості у завтрашньому дні та успішної самореалізації!!
Цінуємо нашу співпрацю з Міжнародним Фондом Соціальної Адаптації, Міністерством закордонних справ Королівства Норвегія, та Посольством Королівства Норвегія в Україні, підтримка яких робить цей проєкт таким широкомасштабним.!